Yhteystiedot

Viherrakentaminen ja pihojen ylläpito

Kirsi Tainamo
Viherrakentamisen ja ylläpidon päällikkö, hortonomi
040 554 7306
kirsi.tainamo@viherviisikko.fi

Jarmo Kuosmanen
Viherrakentamisen ja ylläpidon päällikkö, rakennusinsinööri
040 861 7667
jarmo.kuosmanen@viherviisikko.fi

Tapio Posti
Toimitusjohtaja
0400 698 850
tapio.posti@viherviisikko.fi

Vihersisustus ja viherkasvihuollot

Kenneth Björklöf
Operatiivinen johtaja
0400 355 800
kenneth.bjorklof@viherviisikko.fi

Merja Kurki
Vihersisustaja
0400 552 880
merja.kurki@viherviisikko.fi

Viherkasvihuollot

Viherkasvihuollot
viherhuolto@viherviisikko.fi

Hallinto

Tapio Posti
Toimitusjohtaja
0400 698 850
tapio.posti@viherviisikko.fi

Sari Björklöf
Palvelupäällikkö
040 554 5125
sari.bjorklof@viherviisikko.fi

Sanna Komaro
Toimisto- ja myyntiassistentti
040 511 6606
sanna.komaro@viherviisikko.fi

Myynti ja hallinto
myynti@viherviisikko.fi

Laskutus
toimisto@viherviisikko.fi

Niina Andersson
Varastopäällikkö, hortonomi, työsuojeluvaltuutettu
0400 590 785
niina.andersson@viherviisikko.fi

Käyntiosoite

Wavulinintie 4
00210 Helsinki

Uusi osoitteemme on 3.3.2020 alkaen Juurakkotie 5, 01510 VANTAA

Ota etukäteen yhteyttä kun olet tulossa käymään, saatamme olla asiakaskäynneillä.

Puhelinvaihde

020 722 9340

Sähköposti

myynti@viherviisikko.fi
etunimi.sukunimi@viherviisikko.fi

SoMe

Viherviisikko Facebookissa
Viherviisikko Instagramissa

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003710566120
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy.
Operaattorin välittäjäntunnus: E204503

Y-tunnus: 1056612-0

Paperiset laskut

Viherviisikko Oy
PL 24869
00021 Laskutus