Yhteystiedot

Viherrakentaminen ja pihojen ylläpito

Vihersisustus ja viherhuollot

Hallinto

Johanna Murto
Työnjohtaja, puutarhuri ja vihervalvoja
040 861 7667
johanna.murto@viherviisikko.fi

Kirsi Tainamo
Työnjohtaja ja hortonomi
040 554 7306
kirsi.tainamo@viherviisikko.fi

Piritta Timonen
Työnjohtaja ja hortonomi
040 531 0886
piritta.timonen@viherviisikko.fi

Kenneth Björklöf
Myyntijohtaja
0400 355 800
kenneth.bjorklof@viherviisikko.fi

Merja Kurki
Vihersisustaja
0400 552 880
merja.kurki@viherviisikko.fi

Tapio Posti
Toimitusjohtaja
0400 698 850
tapio.posti@viherviisikko.fi

Mervi Suurmunne
Laskutus- ja hallintosihteeri
040 511 6606
mervi.suurmunne@viherviisikko.fi

Sari Björklöf
Markkinointi- ja myyntiassistentti
040 5545 125
sari.bjorklof@viherviisikko.fi

Käyntiosoite

Wavulinintie 4
00210 Helsinki

Ota etukäteen yhteyttä kun olet tulossa käymään, saatamme olla asiakaskäynneillä.

Puhelinvaihde

020 722 9340

Sähköposti

myynti@viherviisikko.fi
etunimi.sukunimi@viherviisikko.fi

SoMe

Viherviisikko Facebookissa
Viherviisikko Instagramissa

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003710566120
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy.
Operaattorin välittäjäntunnus: 003710948874

Y-tunnus: 1056612-0

Paperiset laskut

Viherviisikko Oy
PL 24869
00021 Laskutus