Yhteystiedot

Käyntiosoite
Juurakkotie 5 A,
01510 Vantaa
Y-tunnus: 1056612-0

Toimistomme on auki arkisin klo 8.00–15.00.
Ota etukäteen yhteyttä kun olet tulossa käymään, saatamme olla asiakaskäynneillä.

Puhelinvaihde
020 722 9340

Sähköposti
myynti@viherviisikko.fi
etunimi.sukunimi@viherviisikko.fi

Laskutusosoite
Verkkolaskuosoite: 003710566120
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy.
Operaattorin välittäjäntunnus: E204503

Paperiset laskut
Viherviisikko Oy
PL 24869
00021 Laskutus

Viherrakentaminen ja pihojen ylläpito

Kirsi Tainamo
Viherrakentamisen ja ylläpidon päällikkö, hortonomi
Suunnittelu, valvonta ja tarjoukset.
040 554 7306
kirsi.tainamo@viherviisikko.fi

Jarmo Kuosmanen
Viherrakentamisen ja ylläpidon päällikkö, rakennusinsinööri
Suunnittelu, valvonta ja tarjoukset.
040 861 7667
jarmo.kuosmanen@viherviisikko.fi

 

Sari Björklöf
Palvelupäällikkö, kausikukkapalvelut
Suunnittelu, valvonta ja tarjoukset.
040 554 5125
sari.bjorklof@viherviisikko.fi

Vihersisustus ja viherkasvihuollot

Kenneth Björklöf
Operatiivinen johtaja
Suunnittelu, valvonta ja tarjoukset.
0400 355 800
kenneth.bjorklof@viherviisikko.fi

Merja Kurki
Vihersisustaja
Suunnittelu, valvonta ja tarjoukset.
0400 552 880
merja.kurki@viherviisikko.fi

Viherkasvihuollot

Viherkasvihuollot
viherhuolto@viherviisikko.fi

Miten voimme olla avuksi?

Tarvitseeko yrityksesi, taloyhtiösi tai kiinteistösi viherrakentamisen tai vihersisustamisen palveluita? Jätä meille yhteydenottopyyntö ja olemme Sinuun yhteydessä. Yhdessä teemme teidänkin ympäristöstänne vihreän ja viihtyisän.

Jos haluat lisätietoa tuotteistamme, palvelemme myös sähköpostitse osoitteessa myynti@viherviisikko.fi

Ota yhteyttä
Olen kiinnostunut

Lomakkeella lähetetyt tiedot ovat täysin luottamuksellisia. Käsittelemme lomakkeen kautta saatuja tietoja tietosuojaselosteen mukaisesti.

Viherviisikkokauppa.fi

Susanna Käpynen-Posti
Myyjä
Verkkokaupan ylläpito ja asiakaspalvelu
040 500 9262
susanna.kapynen-posti@viherviisikko.fi

Myynti

Hallinto

Tapio Posti
Toimitusjohtaja
Kaikkien kaveri
0400 698 850
tapio.posti@viherviisikko.fi

Toimisto ja laskutus