Kaikki verkkokaupan tuotteet kotiin kuljetettuna 0 €.

Pyydä tarjous

Puhelinvaihde:
020 722 9340

myynti@viherviisikko.fi

  
 

Pyydä tarjous

Yhteystiedot

  

Käyntiosoite:
Wavulinintie 4
00210 Helsinki

Ota etukäteen yhteyttä kun olet tulossa käymään , saatamme olla asiakaskäynneillä.

Puhelinvaihde:
020 722 9340

myynti@viherviisikko.fi
etunimi.sukunimi@viherviisikko.fi

Piha- alueiden viherrakentaminen ja huoltotyöt:

Johanna Murto
Työnjohtaja, puutarhuri ja vihervalvoja
johanna.murto@viherviisikko.fi

040 861 7667

Kirsi Tainamo
Työnjohtaja ja hortonomi
kirsi.tainamo@viherviisikko.fi

040 554 7306

Piritta Timonen
Työnjohtaja
piritta.timonen@viherviisikko.fi 

040 531 0886

 

Toimistojen vihersisustaminen ja viherhuollot:

Kenneth Björklöf
Myyntijohtaja
kenneth.bjorklof@viherviisikko.fi

0400 355 800

Merja Kurki
Vihersisustaja
merja.kurki@viherviisikko.fi

0400 552 880

Hallinto:

Tapio Posti
Toimitusjohtaja
tapio.posti@viherviisikko.fi

0400 698 850

Mervi Suurmunne
Laskutus- ja hallintosihteeri
mervi.suurmunne@viherviisikko.fi

040 511 6606

Sari Björklöf
Markkinointi- ja myyntiassistentti
sari.bjorklof@viherviisikko.fi

040 5545 125

Laskutusosoite:
Verkkolaskuosoite: 003710566120
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy.
Operaattorin välittäjäntunnus: 003710948874

Y-tunnus: 1056612-0

Paperiset laskut:
Viherviisikko Oy
PL 24869
00021 Laskutus